Реєстрація    Увійти
Увійти
» » Борислав Береза: Україна не повинна відновлювати постачання продуктів харчування в Крим

Борислав Береза: Україна не повинна відновлювати постачання продуктів харчування в Крим

Категория: Блогосфера
Борислав Береза: Україна не повинна відновлювати постачання продуктів харчування в Крим Блогосфера

Росія зняла всі обмеження на українську продукцію для Криму. На півострів з України пропускають абсолютно всі автомобілі з продукцією, навіть неатестованої. Представник Россільгоспнагляду РФ зазначив, що у зв'язку з нестабільністю поставок через поромну переправу з-за погодних умов, а також щоб уникнути недопущення дефіциту продуктів харчування і підвищення цін уряд півострова звернулося до Россільгоспнагляд з проханням дозволити українським підприємствам, навіть неатестовані, завозити свою продукцію в Крим.

Якщо машини з продуктами підуть з України в АННЕКСИРОВАННЫЙ Крим, то можна офіційно говорити про здачу національних інтересів. Жодна держава у світі не буде допомагати окупантові містити окуповані території. Це може відбутися тільки за змовою. Всі компанії, які будуть постачати туди продукти харчування повинні бути піддані фінансових санкцій.

Ми так часто і голосно вимагаємо щоб Європа і Америка посилили тиск на Росію і ввели додаткові санкції, але самі нічого не робимо в цьому напрямку. Це неприпустимо! Будь-які поставки в Крим можливі тільки повернення Криму до складу України. Історія не знає прикладів, коли б воюючі сторони продовжували активну торгівлю один з одним. Досить думати про накопиченні капіталу, пора торгашам задуматися про Україну.

Борислав Береза

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.