Реєстрація    Увійти
Увійти
» » ЛНР залишила студентів Луганська без дипломів

ЛНР залишила студентів Луганська без дипломів

Категория: Блогосфера
ЛНР залишила студентів Луганська без дипломів Блогосфера
Tweet

Сепаратисти передбачувано позбавили студентів Луганська можливості отримати вищу освіту в рідному місті. Тепер для того, щоб мати нормальний людський диплом, а не сувенір від дядечка Теслярської, студентам доведеться їхати або в Україні, або в Росії. Обіцяних раніше дипломів російського зразка в Луганську не буде. Привіт всім, хто повівся на цю муру.

Офіційно зізналася, що кіна не буде, нова «міністр освіти ЛНР» Валентина Ткаченко (попередній міністр Лаптєва, як відомо, слямзила бабло і втекла з Луганська до чортової матері) яка сказала, що російські дипломи отримають всі, але тільки ті, хто захистить їх в РФ. Оцініть красу гри.

«Зараз студенти їздять в Росію – здають іспити, захищають дипломні роботи, і лише після цього вони всі отримають дипломи» — розповіла вона

Питається, а що раніше заважало мешканцям Луганська захищати дипломи в Росії і вчитися там, якщо вони хотіли отримувати російське освіта? Хіба живучи в складі України не можна було чинити так само? Навіщо потрібна була війна, відтискання, підвали, артобстріли, «Гради» на вулицях?

ЛНР домоглася лише того, що свої, луганські вузи тепер стали марні. Адже їх тепер офіційно не існує, вони евакуйовано в Україну, а те, що залишилося в Луганську, замість диплома тепер видає смішний фантик АТ «ЛНР», який буде через 10 років продаватися на сувеніри поруч з квитками МММ. Щоб отримати диплом, тепер потрібно тільки в Росію їхати. А луганське освіта зникло, як явище. Луганчани зробили гірше тільки собі.

Не можна не захопитися майстерністю луганських бандитів. Так віртуозно розводити лохів, так вишукано принижувати луганчан ніколи б ніякі бандерівці не змогли.


Джерело: Україна буде вільною

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.