Реєстрація    Увійти
Увійти
» » США беруть українську митницю під контроль?

США беруть українську митницю під контроль?

Категория: Блогосфера

США беруть українську митницю під контроль?

16.07.2015 Переглядів: 303 Богун Ігор
США беруть українську митницю під контроль? Блогосфера
Tweet

Ох, серце зараз у кого-то прихопило... Що ж це відбувається, підступний Держдеп вже і до митниці в Україні дістався! І таки так — адже американські митники дійсно будуть протягом двох місяців працювати на Київській і Одеській митницях. Легенда — з обміну досвідом.

Зрозуміло, всі ми прекрасно розуміємо, що без Саакашвілі тут теж не обійшлося. Не хочу добивати милих і наївних адептів «русского мира», але його довгі тиради на тему корумпованості митної служби, які не пройшли повз американських друзів. А тому й не дивно, що «обмінюватися досвідом» будуть на Одеській митниці в тому числі.

Ось і обережніше слід бути надалі одеським латентним сепаратистам, які намагаються заперечувати Михайлу і ставити палки в колеса. Адже, по суті, в глобальних масштабах, вони не більш ніж шаромижники місцевого розливу, в той час як у губернатора дах аж з самої світової гегемонії. Так гляди замість мера Одеси ще МакКейна поставлять... По обміну.

Єдине, що здивувало так це «обмін досвідом» у Києві. Бути може вирішили почати з верхів, хоча найбільш гостра проблема даного питання останнього тижня стоїть на Закарпатті. Але там, з іншого боку, буде свій фахівець — дядько Гена, може тому там і не потрібен зараз дядько Сем?

Спостерігаємо.

Олександр Коваленко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.