Реєстрація    Увійти
Увійти
» » Путін відкрив ящик пандори або як це буде по-японськи

Путін відкрив ящик пандори або як це буде по-японськи

Категория: Блогосфера

Путін відкрив ящик пандори або як це буде по-японськи

17.07.2015 Переглядів: 297 Богун Ігор
Путін відкрив ящик пандори або як це буде по-японськи Блогосфера
Tweet

«Нижня палата парламенту Японії підтримала поправки, що дозволяють армії воювати за кордоном — вперше з часу закінчення Другої світової війни. Днем раніше поправки схвалив профільний комітет палати представників. На прийнятті законопроекту та розширенні можливості армії наполягає прем'єр Абе. Він пояснював, що зміцнення армії необхідно у зв'язку з посиленням Китаю, а також для підтримки найближчого союзника Токіо — Сполучених Штатів. У Пекіні і Сеулі висловлюють стурбованість у зв'язку з політикою японського прем'єра, яку там називають «історичним ревізіонізмом». Уряд Японії схвалив відповідні поправки в конституцію ще рік тому, 1 липня 2014 р. Обговорювалися поправки передбачають дозволити ВС Японії брати участь у бойових діях за кордоном при трьох умовах: коли нападають на Японію або на її близького союзника і напад загрожує японському державі та населенню; коли немає іншої можливості відбити напад і захистити держава і населення; і за умови, що використання військової сили буде мінімальним» — повідомляють Ведомости.
Поки ці поправки викликають сильний опір, у Токіо, кажуть, шістдесят тисяч студентів на вулиці вийшло, але це поки.

Загалом, від усього серця, щиро, вітаю Володимира Володимировича, величезного розуму людини, з відкриттям скриньки Пандори і запуску процесу історичної справедливості. Або, як це буде по-японськи, «історичного ревізіонізму». Особливо маючи на руках такі офігенні карти як Сахалін, Курили, Примор'я, Благовєщенськ та й взагалі Амурська область, Кенигсбергску волость, Виборг і частина Карелії, Південну Осетію, Крим і пр.
А ще практика показує, що як тільки Японія або Китай починають воювати — а особливо між собою, а особливо Китай в регіоні геноцидят все, що рухається, без розбору.
Так що бойовим буряти окремі привіти.

Доброго ранку.

Аркадій Бабченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.