Реєстрація    Увійти
Увійти
» » 20 липня стане фатальним днем для Путіна

20 липня стане фатальним днем для Путіна

Категория: Блогосфера

20 липня стане фатальним днем для Путіна

18.07.2015 Переглядів: 7343 Богун Ігор
20 липня стане фатальним днем для Путіна Блогосфера
Tweet

Тік-так, тік-так, прилади показують кырдык. Я довго думав, як обізвати таймер про 20 липня. Я ж не написав «до звільнення від путіна стільки-то днів». Я написав «кырдык», тобто щось кирдыковое. Звичайно, якщо б Завались Баблокрымович Кипарискин прямо зараз куди-то б подівся – гикнулся, різкі перестановки, примусові відставки, отруєння, таємні удушення, то зовсім гладенько б вийшло – і з точки зору гороскопу узурпатора, і з точки зору давнього гороскопу Москви. Але я багато разів вказував на багатошаровість кырдыка – і ми щось бачимо.

Ви зверніть увагу на фатальну суть моменту. Саме в околиці 20 липня. Ну все правильно. Коли я почав пророкувати путлеровый кырдык, ніхто не думав про Іран. Але все, звичайно, погодяться, що іранська нафта матиме прямий вплив на російський бюджет в плані обмеження казнокрадства і ослаблення потужності режиму. Це без урахування наміри США розпродати свої стратегічні запаси нафти. Підсумуйте явища. На чому трималася влада Кипарискина? А я вам скажу. На таланті до таємницею і тонкого балансування оточення (стеллиум у Терезах) і високих цінах на енергоносії (стеллиум у Леві). Ща обидва ресурсу зникають (трансформуються).

Ну і Сатурн у Терезах до вересня просто зобов'язаний викосити низку персонажів. Хто в путлеровой банді гикнуться може, крім нього самого? По ідеї гикаются старі люди, а не молоді. От не знаю їх поіменно. Знаю, що нафту крали і збували за кордон. А тепер за кордоном своєї нафти повно.

Щось повинно статися в районі 20 липня, невблаганний, невблаганний, тищу раз повторюю, невблаганний, це ж Плутон. Він завжди невблаганний. Трибунал, мабуть, матиме вплив. Трибунал швидше точно буде, чим не точно. Кипарискин затиснутий між недружнім світом з одного боку і зникненням ресурсу з іншого.

Пишуть про якісь хитромудрі угоди, нібито ми вам Сирію/Іран, а ви нам Україну (на розтерзання). Сумно читати такі викладки, але. Думав я, думав і прийшов до висновку.

Не врятують Кипарискина оні рокіровки. Всі викладки нанівець. Безумовно, якщо він хитрує, а він любить хитрувати, то жертви, здається, приносяться (Сирія-Іран), а принесення жертв корисно при транзитах Плутона. Але. Невблаганність така штука, що і жертви заберуть та іншу бруд сколупнут. Там немає вибору. Найкраще, коли стоїш перед неминучістю, це змиритися або хоча б зробити вигляд, що ти згоден. Експертно трактую, що Кипарискин погодився перед неминучими фактами, не став выеживаться.

При транзитах Плутона вилазить на світ колишня бруд. Втрати неминучі. Викриття обов'язкові. Розкривається недобре. Плутон – потужний чинник трансформації-переродження. Але куди перероджуватися поццэентовому персонажу, сходящему з історичної сцени, чий пік слави в минулому?

Немає, немає виходу для Росії, а тільки розпрощатися з Кипарискиным. З Кипарискиным ніякого виходу з кризи не буде. Далі його гороскоп ще гірше. Ить можна продовжувати будь гороскоп хоч на 1000 років у майбутнє. Якщо людина жива, можна скільки завгодно зірки накручувати. А якщо не живе, то теж. Хоч 1000 років. Я можу сказати, що сталося б на цьому тижні у Ісуса Христа, якщо був би він живий.

З Кипарискиным далі – гірше. І чим більше Росія ідентифікується з Кипарискиным, тим гірше для Росії. Тільки що я бачив на вулицях Москви автомобіль з наклейкою «обама чмо». Це самоідентифікація з позицією «Кипарискин для плебсу». Ну я 100 разів писав, що бігти треба народу від правителя з таким гороскопом на найближче майбутнє. Блін.

Фізично він може зараз і не гикнуться, але Плутон стане робити викриття. Дивіться, що протягом тижня відбудеться. Воно буде викриває. Плутон це любить – витягують моль на білий світ і дихлофосом пшик, у молі криза і катарсис, а ми скажемо «кырдык». І що-то в особливості неминуче в радіусі +- 2 дні від 20 липня. Ось прямо зараз. Запах невблаганною кримінальної загрози – стихійної, величезною. Примусова, фатальна трансформація, примусове виривання у молі влади, могутності, честі.

Суджу тільки з новин та показниками приладів. Інсайдів не знаю. Стрілка путлерового спідометра показує на цифру очко.

 

Сергій Логінов

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.