Реєстрація    Увійти
Увійти
» » Марія Гайдар як психотропна зброя Саакашвілі?

Марія Гайдар як психотропна зброя Саакашвілі?

Категория: Блогосфера

Марія Гайдар як психотропна зброя Саакашвілі?

18.07.2015 Переглядів: 203 Леонід Степанюк
Марія Гайдар як психотропна зброя Саакашвілі? Блогосфера
Tweet

Вчора Михайло Саакашвілі представив свого заступника, яким виявилася Марія Гайдар. Думаю, про це за день вже розтрубили всі ЗМІ кому було не лінь, як українські, так і російські, але головне, щоб оцінити ефект створений даними призначенням.

Так, Марія Гайдар, за запевненням самого голови ОДА, це «один із самих блискучих російських політичних лідерів, які борються з путінським режимом.» Але виникає питання, невже серед одеситів не знайшлося підходящої кандидатури? Або хоча б серед киян? Гаразд вже, чого там — в Грузії?

Питання цілком доречні і звучать вони дещо схоже з тими, які ми чули від цілого ряду українських діячів з приводу призначення самого Саакашвілі головою Одеської області. І згадав феєричний марення, яким виходив у ті дні російські ЗМІ і тотальну паніку в середовищі адептів «русского мира» і боронителей придністровської ідентичності, я зрозумів, що дане призначення це не просто наймання висококваліфікованого фахівця, але і створення чергової хвилі психо-емоційного роздратування у ворожому середовищі. До речі, це успішно вдалося.

Так, Ілля Дроздов, той, що член комітету Держдуми у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками, вже запропонував позбавити Марію Гайдар громадянства. Феєрично, але ось дилема, ще сьогодні вдень Саакашвілі повідомив про те, що Марія Гайдар прийме українське громадянство замість російського. Аперкот з нокдауном.

До того ж, складається враження, що Одеса перетворюється в такий собі анклав по боротьбі з путінським режимом, даючи можливість реалізувати себе його відвертим антагоністів. Причому, як ми можемо бачити, що відбувається це з залученням багатонаціонального контингенту. Але...

Але, все ж залишається відкритим питання для одеситів, хто така Марія Гайдар крім того, що вона дочка свого знаменитого батька? Коли в Одесу прийшов Михайло Саакашвілі то його тут прийняв радо бо добре знали, а от Марія для більшості одеситів — темна конячка. І на відміну від Михайла їй доведеться постаратися, що б сподобається жителям Південної Пальміри. Адже, судячи з відмови від російського громадянства, в українську політику вона має наміру входити на довго. Але лише на одному ефекті психотропної зброї поваги у одеситів не заслужити. Спостерігаємо.

Джерело: zloy_odessit

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.