Реєстрація    Увійти
Увійти
» » Мукачеве як пролог штурму Банкової

Мукачеве як пролог штурму Банкової

Категория: Блогосфера

Мукачеве як пролог штурму Банкової

18.07.2015 Переглядів: 1115 Богун Ігор
Мукачеве як пролог штурму Банкової Блогосфера
Tweet

Я не знаю деталей того, що сталося в Мукачевому — я не міліцейського і не активіст ПС, я не в курсі всіх закарпатських справ.

Я історик і філософ — я вважаю, що існують певні закономірності, які зумовлюють події. Мукачево сталося тому, що воно повинно було трапитися. Якби Мукачево — стався б який-небудь Жидачів. Або які-небудь Ровеньки, Сміла, Первомайськ, Коптивка. Бориспіль, зрештою....

Чому? Тому, що жодна революція ( період суспільного турбулентності ) не закінчується сама по собі до тих пір, поки не вирішене основне питання, який привів людські маси в рух.
В Україні основне питання було (і є) не до обрання нового президента, не до обрання нового парламенту або призначення нового МВС. Основне питання, який привів людські маси в рух — це питання про бандитсько-мусорском свавілля. А як це питання у нас вирішується протягом року після Майдану? Запитайте у «судді» який «не бачить» доказів вини Петра Мельника. Або у «судді» який «бачить» докази провини цієї страшної терористки, Віти Заверюхи....

Ви можете сказати мені, що всі ці «ідеї» і «питання» це пафосна херня. Можливо, ви маєте рацію — але через цю «пафосною херні» люди йшли з дерев'яними щитами під беркутовские калаші, а потім з калашами спокійно готувалися зустрічати кацапские танки під Фащевкой. Громадяни, які сорок років мирно ходили по цьому Місту, раптом починали палити мусорские автобуси на Грушевського. Чому? Тому, що є таке питання «Коли в Україні закінчиться бандитсько-мусорський бєспрєдєл? Ось коли?». Тому я не погоджуся з вами, якщо ви скажете мені, що всі ці «ідеї» і «питання» це пафосна херня.

Ви можете сказати мені, що це все неправильно. Стріляти з гранатомета по живим людям. Я сперечатися не буду — я взагалі вважаю, що дуже кепсько стріляти з чого-небудь по живим людям, не важливо, в населеному або не населеному пункті це відбувається. Але я взагалі уникаю стосуватися питань «правильність» або «неправильність» — я веду мову про ЗАКОНОМІРНОСТІ. Мукачево — це об'єктивно погано, але це ЗАКОНОМІРНО. Якщо ви захламляете проходи, то закономірно у вас трапиться пожежа. Закономірно, з людськими жертвами. (боронь боже, звичайно).Ось про що мова.

Я не знаю, що там собі думають Петро Олексійович і Арсен Борисович — можливо вони вважають себе набагато мудрейшими і умнейшими, ніж ті ТИСЯЧІ постреволюційних правителів і діячів, які знехтували цей закон природи і займалися якоюсь нісенітницею, замість пошуків задовольняють громадян відповідей на ці «основні питання революції». Але закон природи невблаганний — якщо Керенський не відповідає на питання, приходять Ленін і Троцький. Якщо на питання не відповідає Скоропадськийприходить Петлюра.

Деталі не важливі — чи це спекуляція на «основному питанні», або це хтось щиро вирішив, що все, пора вирішувати його радикально. Штурм Зимового або Мотовилівка, Мукачево чи що там нам ще належить...

 

Володимир Савельєв

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.