Реєстрація    Увійти
Увійти
» » Про закон про децентралізацію і визнання «особливого статусу» у «окремих районів Дон. і Луг. областей»

Про закон про децентралізацію і визнання «особливого статусу» у «окремих районів Дон. і Луг. областей»

Категория: Блогосфера

Про закон про децентралізацію і визнання «особливого статусу» у «окремих районів Дон. і Луг. областей»

18.07.2015 Переглядів: 235 Богун Ігор
Про закон про децентралізацію і визнання «особливого статусу» у «окремих районів Дон. і Луг. областей» Блогосфера
Tweet

Дуже багато суперечок з приводу вчорашнього закону про фактичне визнання особливого статусу для ЛДНР. ЗРАДА чи не зовсім? «Дзеркало тижня» вважає, що таки зрада — див. статтю «Нам пропонують звільнити від відповідальності злочинців і фінансувати їх за бюджетний кошт».

Начебто, все вірно. Але давайте дивитися правді в очі — якщо б за минулий рік наша держава сподобилася на хоч якісь реформи, воно б стало набагато потужніше і могло б говорити з позиції сили. Зараз ми повністю залежимо від зовнішнього фінансування і змушені слухатися. А для Заходу Україна це розмінна монета, тому вони примушують нас до більш зручного для себе (а не для нас) варіанту. Наприклад, «боснійському».

Може бути, Обама і справді розміняв Україну на Сирію та Іран, не дарма ж він хвалив плешивого за «конструктивну позицію» по Ірану. Може бути. У них свої інтереси, якщо вони готові ризикувати своїм стратегічним союзником — Ізраїлем — то з якого дива вони будуть піклуватися про нас сильнішими? Тим більше, наші бовдури так і не змогли пред'явити ніяких виразних реформ і набридли всім своїм базіканням і порожніми обіцянками. Поки інтереси збігалися, Захід грав за нас, це чисте везіння. Інтереси можуть не збігатися і все, привіт.

Тому треба вчитися захищатися самим. Як це робить той же Ізраїль, між іншим. Ізраїльські політики можуть дозволити собі критикувати кого завгодно, включаючи Обаму, і ведуть свою гру. Наші вміють тільки просити і вдавати з себе слухняних діток, яких кривдять. Позиція зручна — нічого робити не треба. Але толку мало. Ну ось такі вони нездари — всі ці ПетрЛексеичи з АрсенийПетровичами.

З іншого боку. А що, власне, прийняли вчора? Про Лугандоне у тексті закону рівно одна фраза: «Особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом». Всі. Як на мене, надання офіційного статусу окупантам — це, звичайно, неприємно, але на реальність особливо не впливає. Все одно в найближчій перспективі ми не отримаємо контроль над кордоном і судити окупантів не можемо. Хуйло скаже, мовляв, ви й так отримали контроль за кордоном, бо контролюючі кордон палаченцы — це лугандонцы, тобто, українці.

Тому саме істотне, що цікавить мене в цій історії — це економічний момент. З «мінським угодам» Україна, зокрема, повинна містити окупантів за свій рахунок. Це, звичайно, неприйнятно. Ось коли Україна пропише в законі свої економічні зобов'язання щодо уебищ типу Захарченко та Теслярської, тоді згоден — буде ЗРАДА. Зрозуміло, що в мінських угодах немає ніякої конкретики з прив'язкою до дат, крім нашого зобов'язання завершити конституційну реформу до кінця 2015 року, тому Росія тупо игнорит порушення своїх зобов'язань і переконує Захід нагнути нас безвідносно дій бойовиків. Але поки це тільки чергова тактична метушня. ІМХО.

tyler78

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.