Реєстрація    Увійти
Увійти
» » Українці поки що відрізняються росіян зовсім не тим, що не створюють собі кумирів — Портніков

Українці поки що відрізняються росіян зовсім не тим, що не створюють собі кумирів — Портніков

Категория: Блогосфера

Українці поки що відрізняються росіян зовсім не тим, що не створюють собі кумирів — Портніков

22.07.2015 Переглядів: 509 Богун Ігор
Українці поки що відрізняються росіян зовсім не тим, що не створюють собі кумирів — Портніков Блогосфера
Tweet

Відразу ж після Майдану новий дніпропетровський губернатор і його команда були героями всієї країни. Вони не дали кривавої Новоросії прийти в Дніпропетровськ, підтримували добровольчі батальйони, не боялися опинитися в ролі особистих ворогів Путіна.

Будь-яка людина, який дозволив би собі задатися питанням про те, чи можуть в олігарха, який став губернатором, бути ще й свої інтереси, миттєво перетворювався на ворога України.

Зате тепер Коломойського не лає тільки ледачий. А багато з захопленням стежать за тим, як з колишнім дніпропетровським губернатором і його командою лається новий губернатор Одеської області. Тому що тепер вже він — новий кумир українців.

Не сумніваюся, що через кілька місяців все звичним чином зміниться. І тепер вже Саакашвілі стане головною мішенню для загальної критики, а користувачі соціальних мереж з насолодою ділитися інформацією про його дійсному — звичайно ж, вкрай непрезентабельному вигляді. Як же ми могли так помилятися? І як правий новий герой, який розповів нам всю правду про авторитарний невдаху з Грузії!

Українці поки що відрізняються росіян зовсім не тим, що не створюють собі кумирів. Створюють, ще як створюють. Просто росіяни люблять довго і ще довше ненавидять. Українська любов по-південному швидкоплинна, як і українська ненависть. Тут недовго люблять і швидко забувають. Але без кумира не можуть все одно.

І ця потреба в кумира створює чітке відчуття білки, що крутиться в колесі, і навіть не підозрює, що потрібно просто вийти з кола, залізти на найвище дерево в окрузі і побачити з висоти, як дрібні і нікчемні ті, на кого вона розраховує.

Вилазь, білка, вистачить вже. Сподіватися в цьому непростому світі можна тільки на себе. І щасливі тільки ті народи, які це зрозуміли.

Віталій ПОРТНИКОВ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.