Реєстрація    Увійти
Увійти
» » Кібер хаос в Facebook: Цукерберг ліг під Путіна і захищає тероризм

Кібер хаос в Facebook: Цукерберг ліг під Путіна і захищає тероризм

Категория: Блогосфера

Кібер хаос в Facebook: Цукерберг ліг під Путіна і захищає тероризм

27.07.2015 Переглядів: 208 Леонід Степанюк
Кібер хаос в Facebook: Цукерберг ліг під Путіна і захищає тероризм Блогосфера
Tweet

Адміністрація соціальної мережі Facebook люто захищає сторінку відомого терориста «Гіві». «Гіві» представлений в Facebook як «громадський діяч». Відповідно, заради багатомільйонної прибутку піддані Цукерберга готові підтримувати тероризм.

Судячи з усього, адміністрації ФБ цього достатньо, щоб закривати очі на діяльність людини, що потрапила в санкційний список Євросоюзу ще в лютому 2015 року. Всі спроби поскаржитися на сторінку, що рекламує відомого садиста і командира банди «Сомалі», а також окремі матеріали, опубліковані на ній, ні до чого не привели. На думку адміністрації соцмережі, «громадська діяльність Гіві не порушує норми співтовариства», а публікації не містять «вираз ненависті або символи ворожнечі».

Блокування облікових записів українських активістів, слив даних паспортів (тепер Facebook у «неугодних» вимагає дані паспорта) користувачів в ФСБ і підтримка тероризму — наслідки «продажності» Марка Цукерберга і блиск начисто вылизанного заду президента «росії».

Джерело: newsdaily.com.ua

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.