Реєстрація    Увійти
Увійти
» » Фінляндія панікує в очікуванні «зелених чоловічків»

Фінляндія панікує в очікуванні «зелених чоловічків»

Категория: Блогосфера

Фінляндія панікує в очікуванні «зелених чоловічків»

30.07.2015 Переглядів: 259 Богун Ігор
Фінляндія панікує в очікуванні «зелених чоловічків» Блогосфера
Tweet

Причому, пам'ятаючи сумний досвід сусідства з дивовижною країною — Росією, цю паніку навряд чи можна назвати марною, тим більше, що головним рупором оповіщення насувається загрози є не желтя преса або соціальні мережі, а міністр оборони Фінляндії Юссі Ниинисте.
Так, Міноборони Фінляндії всерйоз розглядає загрозу появи «зелених чоловічків» (військові без розпізнавальних знаків) на території Аландських островів, які є автономією у складі Фінляндії і мають демілітаризований і нейтральний статус.
Справа в тому, що відповідно до Женевської конвенції від 1921 року Аландські острови були визнані демілітаризованою і нейтральною зоною, а Радянська Росія тоді не брала участі в обговорення даної конвенції, а тому, сучасна Федерація її не визнає. Чим це загрожує? Анексією нейтральних островів «Аланди наші!»
Збройні сили Фінляндії на сьогоднішній день проводять підготовку груп швидкого реагування, які будуть використані в будь-який момент, як тільки з'явиться загроза вторгнення на острови. Згідно конвенції, самі військовослужбовці Фінляндії не можуть знаходиться на островах до моменту виникнення конфліктної ситуації. А вона, на думку Міноборони Фінляндії, буде неминучим, оскільки Аландські острови і острів Готланд відіграють важливу стратегічну роль у регіоні.
На завершення хотілося б зазначити, що неадекватна поведінка Росії і її загарбницькі апетити змусили світ звернути увагу на цілий ряд проблем і аспектів, які після завершення Холодної війни (і більш древні... 1921 рік!) порошилися в дальньому кутку за купою сміття. І про них би ще ніхто і не згадав, але ведмідь зробив свою справу, розворушивши не той вулик... вулик у якому меду немає. Але є смертоносним небезпечний рій, виведений зі сплячки знахабнілим тваринам.

Олександр Коваленко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.