Реєстрація    Увійти
Увійти
» » «А як же потоки?»: Газпром максимально збільшив заявку на транзит газу через Україну

«А як же потоки?»: Газпром максимально збільшив заявку на транзит газу через Україну

Категория: Блогосфера

«А як же потоки?»: Газпром максимально збільшив заявку на транзит газу через Україну

31.07.2015 Переглядів: 251 Володимир Перекопський
«А як же потоки?»: Газпром максимально збільшив заявку на транзит газу через Україну Блогосфера
Tweet

Схоже, Москви притиснуло безгрошів'я, тому хоче збільшити продажі єдиного, що поки є у РФ — газу. Однак, на думку фахівців, це Росії не допоможе. Транзит російського газу за підсумками 2015 року все одно впаде мінімум на 18%.

«Газпром» подав максимальну заявку на транзит газу через Україну

Російський газовий монополіст компанія «Газпром» подала максимальне з початку року заявку на транзит газу через українську газотранспортною систему. Про це повідомили в прес-службі компанії «Укртрансгаз», що є оператором вітчизняної ГТС.

«Сьогодні вранці була отримана заявка від «Газпрому» про збільшення (у порівнянні з попереднім днем) обсягів транспортування «блакитного палива» до країн Європи і Молдову на 2,4% до 243,6 млн кубометрів на добу», — повідомили в прес-службі, пише RUpor.

«Такий режим транспортування є рекордним за останній рік», — додав він.

При цьому він повідомив, що транзит російського газу в Європу останнім часом збільшується.

Транзит російського газу в країни Європейського Союзу через територію України з 1 по 28 липня 2015 року збільшився порівняно з аналогічним періодом 2014 року на 28,8%, — до 6,137 млрд куб. м.

«Укртрансгаз» прогнозує за підсумками 2015 року падіння обсягів транзиту російського газу через територію України в країни Європейського Союзу на 17,7% порівняно з 2014 роком — до 51 млрд куб. м з 62 млрд куб. м.

Олег Леусенко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.