Реєстрація    Увійти
Увійти
» » Іран обвалює ціни на нафту до 35 доларів

Іран обвалює ціни на нафту до 35 доларів

Категория: Блогосфера

Іран обвалює ціни на нафту до 35 доларів

29.07.2015 Переглядів: 4008 Леонід Степанюк
Іран обвалює ціни на нафту до 35 доларів Блогосфера
Tweet

Збільшення кількості нових свердловин для видобутку нафти в США є також дуже потужним фактором на зниження вартості нафти.

Через перенасиченість пропозиції, пов'язане з очікуваним поверненням поставок іранської нафти на світові ринки, ціни на нафту продовжують падати.

Про це повідомляють аналітики компанії FIBO Group.

«Повернення на ринок енергоресурсів Ірану призведе до викиду до 1 мільярда барелів нафти з подальшим збільшенням до 4-х. На думку аналітиків, саме Іран буде фактором тиску на вартість нафти протягом найближчого періоду», — повідомили представники прес-служби компанії.

За їх словами, «збільшення кількості нових свердловин для видобутку нафти в США на тлі істотного зниження собівартості видобутку сланцевої нафти до 30 доларів за барель сильно тисне на ціну на нафту».

«Впливає на ціну "чорного золота" і зниження споживання газу і нафти, що призводить до збільшення їх світового запасу», — додають аналітики.

===================

Добре це чи погано? Це може привести Росію або до Майдану, або ж до повного провалу в фашизм. Ситий цар і голодні піддані. Цим людям буде добре і за 1 долар за барель... Почитайте коменти під відео на ютуб.Джерело: Зачистимо землю від лайна. Відкриємо світло — і темряві хана!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.