Реєстрація    Увійти
Увійти
» » Одкровення майора Старкова про дії російських інструкторів на території України.

Одкровення майора Старкова про дії російських інструкторів на території України.

Категория: Блогосфера

Одкровення майора Старкова про дії російських інструкторів на території України.

29.07.2015 Переглядів: 1264 Леонід Степанюк
Откровения майора Старкова о действиях российских инструкторов на территории Украины. Блогосфера
Tweet

Майор Старков, здався в полон Україні, вже з перших своїх одкровень став людиною-скандалом. Так, він назвав "ополченців" зграю мародерів, назвав приблизну кількість російських "інструкторів" у ЛДНР — 2-3 тисячі людей, а головне, розкрив всю таємницю гібридної угруповання РФ: як працює, як ховається, як маскується серед "ополчення" і як мобілізують туди російських солдатів-офіцерів...

Путінські спецслужби вже изошлись в тихій істериці. Сталася надзвичайна подія світового масштабу як раз напередодні голосування в РБ ООН за трибуналу! Це скандал. Воістину Росію карають більше! Серед спецзаходів вп майору:

1. Вивезена в невідомому напрямку родина майора, відключені їх номери.

2. Даний наказ захопити українських офіцерів, щоб потім обміняти їх на бранця.

Хоча навряд чи він захоче, щоб його "міняли".

В реалі Старков — важливий свідок у готують Трибуналу. До Боїнгу безпосередньо він стосунку не має, але він свідок причетності російських спецслужб до управління сепаратистами, а значить його показання, так само, як і свідчення ГРУшников — це свідчення ООН проти всієї кремлівської кліки. Недарма Путін має намір виступити в ООН у вересні. Це спроба переламати вкрай несприятливу ситуацію у світі.

Загалом, ось вони, "одкровення від Старка"

Це не просто скандал. Це предгрозовые гуркіт Великого Розбору. На тлі цієї резолюції РБ ООН, яка так чи інакше все одно буде прийнято...Джерело: Зачистимо землю від лайна. Відкриємо світло — і темряві хана!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.