Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » "Нафтогазу" повернули 700 мільйонів боргів

"Нафтогазу" повернули 700 мільйонів боргів

Категория: Новини / Економіка

"Нафтогазу" повернули 700 мільйонів боргів

Заборгованість підприємств-боржників перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ протягом останнього тижня зменшилася на 0,7 мільярдів гривень (3,3%) до 19,7 мільярдів гривень.

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

"Станом на 24 лютого 2015 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» становить 19,7 мільярдів гривень. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 0,7 мільярдів гривень (3,3%)", - йдеться в повідомленні.

Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 74% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - 17%, борг прямих промислових споживачів - близько 9%.

Читайте також: Європа квапить зустріч із "зимового газового пакету"

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, спожитий для виробництва теплової енергії, становить 14,5 млрд грн, з них за 2015 р. - 1,8 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилася на 0,6 млрд грн (3,8%), уточнили фахівці.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.