Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Мінфіну дозволили реструктуризувати зовнішній борг

Мінфіну дозволили реструктуризувати зовнішній борг

Категория: Новини / Економіка

Мінфіну дозволили реструктуризувати зовнішній борг

  • Мінфіну дозволили реструктуризувати зовнішній борг

Верховна Рада дозволила Кабміну провести реструктуризацію зовнішнього державного боргу України.

Відповідне рішення було прийнято внесенням поправок у закон про бюджет на 2015 рік (№2147), пише zn.ua.

"За законом Мінфіну дозволяється здійснювати операції з держборгом за державними зовнішніми запозиченнями та гарантованим державою боргом за зовнішніми кредитами. При цьому їх обслуговування і погашення здійснюватиметься за рахунок бюджету шляхом обміну, випуску та продажу боргів держави з коригуванням граничного обсягу державного боргу та показників фінансування бюджету", - йдеться у публікації.

Завдяки закону Мінфін отримує право безпосередньо вести переговори з кредиторами щодо реструктуризації суверенного боргу.

Крім того, згідно з документом, державні компанії, банки та міські ради повинні координувати з Мінфіном дії у разі прийняття ними рішення проводити операції по кредитах, погашати місцеві борги по зовнішніх запозиченнях.

Читайте також: Силуанов: Росія не готова до реструктуризації боргу України

Раніше міністр фінансів Наталія Яресько заявляла, що в рамках реструктуризації боргу Україна хоче заощадити $15 млрд за 4 роки за рахунок переговорів з кредиторами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.