Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Нацбанк ввів обмеження на продаж золота

Нацбанк ввів обмеження на продаж золота

Категория: Новини / Економіка

Нацбанк ввів обмеження на продаж золота

Банкам з 4 березня заборонено здійснювати операції з продажу банківських металів за безготівкові гривні вагою понад 3,216 тройської унції золота на одного клієнта протягом тижня.

Про це йдеться в постанові № 160 «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному і валютному ринках України», розміщеному на веб-сайті Національного банку України.

«Уповноваженим банкам забороняється здійснювати операції з продажу банківських металів за безготівкові гривні юридичним особам/фізичним особам - підприємцям загальною масою, яка перевищує протягом одного календарного тижня в межах одного банківської установи на одного клієнта 3,216 тройської унції золота (еквівалент цієї маси інших банківських металах, перерахований за кроссовым курсом, визначеним згідно з офіційним курсом банківських металів, установленим Національним банком України)», - йдеться в постанові.

У документі зазначається, що вимоги цього підпункту не поширюються на міжбанківські операції з продажу уповноваженим банкам банківських металів для виконання клієнтами власних зобов'язань у банківських металах за кредитними договорами.

Читайте також: НБУ підвищує обсяг обов'язкових резервів банків

Дані обмеження діятимуть до 3 червня 2015 року включно.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.