Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У НБУ заявили, що фіксованого курсу валют більше не буде

У НБУ заявили, що фіксованого курсу валют більше не буде

Категория: Новини / Економіка
У НБУ заявили, що фіксованого курсу валют більше не буде Економіка

Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва стверджує, що українські банки будуть шукати рівноважний рівень курсу іноземних валют в Україні.

«Наша країна більше не буде жити у фіксованому курсі. На жаль, вона жила у фіксованому курсі все своє життя. І тому курс, як ми бачили, стрибками, ви пам'ятаєте, коли гривня входила в обіг, за яким вона була курсом, у нас був 1,7, потім у нас був курс 5, потім у нас був курс 8, потім у нас вже був курс 12. На жаль, це не призводить нашу країну до економічного зростання, ні до стабільності фінансової системи», - заявила вона.

Так само Гонтарєва повідомила, що нещодавні рішення НБУ щодо валютного регулювання «допускають спочатку деякий сплеск на валютному ринку, а потім його врівноваження і подальшу стабілізацію».

«Ринку потрібно деякий час для поступового пошуку врівноваженого курсу. Тому такі коливання були очікуваними. Ми впевнені, що вони не будуть тривалими», - заявила вона.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.