Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Кабмін зобов'язав підприємства купувати газ виключно у Нафтогазу

Кабмін зобов'язав підприємства купувати газ виключно у Нафтогазу

Категория: Новини / Економіка

Кабмін зобов'язав підприємства купувати газ виключно у Нафтогазу

  • Кабмін зобов'язав підприємства купувати газ виключно у Нафтогазу

    Фото: profi-forex.org

Кабінет Міністрів України зобов'язав промислові, енергогенеруючі та теплогенеруючі підприємства з 1 грудня купувати газ виключно в НАК "Нафтогаз України".

Про це йдеться в постанові Кабміну №596 від 7 листопада.

"Встановити, що з 1 грудня 2014 року по 28 лютого 2015 року промислові, енергогенеруючі та теплогенеруючі (в частині промислових обсягів газу) підприємства за переліком згідно з додатком зобов'язані здійснювати закупівлю природного газу виключно у гарантованого постачальника - Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", - йдеться в документі.

Закупівля природного газу у інших постачальників забороняється.

Оператор Єдиної газотранспортної системи України потрібно приймати у відповідності з законодавством планові розподілу природного газу лише від НАК "Нафтогаз України" для промислових, енергогенеруючих та теплогенеруючих (в частині промислових обсягів газу) підприємств на період його постачань з 1 грудня 2014 року по 28 лютого 2015 року.

Читайте також: Україна буде купувати російський газ лише в крайньому випадку

Обласним державним адміністраціям доручено вжити заходів до укладення промисловими, енергогенеруючими і теплогенеруючими (в частині промислових обсягів газу) підприємствами договорів купівлі-продажу природного газу виключно з Нафтогазом. Центральним органам виконавчої влади необхідно привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

Антимонопольному комітету та Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, рекомендовано внести необхідні зміни у власні нормативно-правові акти з метою приведення їх у відповідність з цією постановою.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.