Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Dragon Capital: Кредит МВФ - не панацея

Dragon Capital: Кредит МВФ - не панацея

Категория: Новини / Економіка

Dragon Capital: Кредит МВФ - не панацея

Затвердження програми МВФ і виділення першого траншу дозволить наростити золотовалютні резерви НБУ і призведе до стабілізації курсу гривні, але не стане панацеєю від усіх бід.

Про це в коментарі Укрінформу сказала головний економіст Dragon Capital Олена Бєлан.

"Виділення фінансової допомоги МВФ повинно позитивно позначитися на курсі гривні і економіки в цілому, але не стане панацеєю від усіх бід. Подальший розвиток ситуації на валютному ринку залежить від дій української влади - НБУ, уряду, Парламенту, силових структур. Офіційні кредитори будуть продовжувати фінансування тільки за умови проведення реформ у багатьох сферах, в тому числі в боротьбі з корупцією, у питаннях поліпшення бізнес-клімату, підвищення ефективності роботи судової системи та ін", - сказала вона.

Читайте також: МВФ ДАЄ УКРАЇНІ 17,5 МІЛЬЯРДА КРЕДИТУ

За словами експерта, виділення фондом першого траншу дозволить наростити золотовалютні резерви НБУ та забезпечити виконання зовнішніх платежів, у тому числі за імпортований газ. "Це також стане важливим сигналом для інших міжнародних організацій і інвесторів про те, що українська влада вживають адекватних заходів для боротьби з кризою. На додаток до коштів МВФ, офіційні кредитори - Світовий банк, Європейський Союз, США та ін. можуть надати близько $6 млрд. дешевих і довгих кредитних ресурсів в цьому році", - каже Вона, додаючи, що в результаті цього резерви НБУ до кінця року можуть перевищити позначку $10 млрд у порівнянні з $5,6 млрд в лютому.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.