Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Золотовалютні резерви поповнилися на $2,5 мільярда

Золотовалютні резерви поповнилися на $2,5 мільярда

Категория: Новини / Економіка

Золотовалютні резерви поповнилися на $2,5 мільярда

  • Золотовалютні резерви поповнилися на ,5 мільярда

Національний банк України поповнив золотовалютні резерви на 2,5 млрд доларів з отриманого траншу від Міжнародного валютного фонду.

Про це в інтерв'ю програмі "Факти тижня" на телеканалі ICTV повідомила глава НБУ Валерія Гонтарєва, передає ukranews.

"МВФ перерахував близько 5 млрд доларів, і НБУ їх вже отримав. Ці гроші зарахували в резерви... 2,5 млрд знаходяться на рахунку Національного банку і 2,5 млрд знаходяться на рахунку Міністерства фінансів", - сказала глава Нацбанку.

На думку Гонтарєвої, перерахування траншу є позитивним фактором для динаміки курсу гривні.

"Це дуже хороший знак ... програма МВФ включає програми всіх інших міжнародних донорів. Це дзвіночок для всіх інших, що ми досягли домовленості, що ми йдемо за програмою реформ, - зазначила Гонтарєва.

Вона нагадала, що згідно зі схваленою програмою МВФ на кінець року золотовалютні резерви становитимуть не менше 17 млрд доларів, тоді як для комфортних умов роботи валютного ринку досить вже близько 15,5 млрд.

Читайте також: Яресько сказала, як розподілять перший транш МВФ

Як повідомляв Укрінформ, 11 березня МВФ виділив Україні 17,5 млрд доларів за 4-річною програмою EFF (Extended Fund Facility).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.