Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Бюджет втратив 6 мільярдів через Укрнафти

Бюджет втратив 6 мільярдів через Укрнафти

Категория: Новини / Економіка

Бюджет втратив 6 мільярдів через Укрнафти

  • Бюджет втратив 6 мільярдів через Укрнафти

    Ігор Коломойський

Втрати бюджету в результаті неплатежів підконтрольної бізнесменові Ігорю Коломойському ПАТ "Укрнафта" становлять 6 мільярдів гривень.

Про це заявив депутат від фракції БПП Мустафа Найєм, повідомляє "Українська правда".

"Податковий борг компанії (за оперативною інформацією) становить 2,3 млрд грн (в основному з рентної плати), а невиплачені дивіденди (за 2011, 2012, 2013 роки) - 3,7 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Як Коломойський і Найєм з'ясовували під Укрнафтою, хто рейдер. Відео

За словами нардепа, строки виплати дивідендів, відповідно до закону України "Про управління об'єктами державної власності", "Укрнафта" порушила, адже компанія повинна була перераховувати їх до бюджету щорічно не пізніше 1 липня.

Крім того, є порядок нарахування пені на суму дивідендів, несвоєчасно сплачених господарським товариством до державного бюджету (наказ Мінекономрозвитку № 725 від 2.07.2013), - додав Найєм.

Він зауважив, що обсяг загальних втрат бюджету, а це 6 мільярдів гривень, приблизно дорівнює сумі, яку планується спрямувати з державного та місцевих бюджетів у 2015 році на дошкільну освіту (6,5 млрд грн) або в 1,5 більше обсягу, запланованого на функціонування станцій швидкої та невідкладної допомоги, центрів первинної медичної допомоги, пологових будинків, станцій переливання крові (3,93 млрд грн).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.