Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » ХТЗ буде виробляти комбайни спільно з фінами

ХТЗ буде виробляти комбайни спільно з фінами

Категория: Новини / Економіка

ХТЗ буде виробляти комбайни спільно з фінами

ПАТ "Харківський тракторний завод" підписав договір з фінським заводом "Sampo Rosenlew" про створення спільного підприємства з виробництва зернозбиральних комбайнів.

Про це розповів на брифінгу генеральний директор ХТЗ Владислав Губін.

"Пілотний проект стартує у другому півріччі 2015 року, а серійне виробництво комбайнів почнеться в 2016 році. Планується, що для українського ринку буде вироблено 200-250 зернозбиральних комбайнів на рік", - зазначив Губін.

За його словами, завод шукає можливості для створення і інших СП.

"Вже завтра представники заводу у складі делегації під керівництвом міністра аграрної політики, відправляться в США, а після в Канаду, де проведуть зустрічі з провідними компаніями", - додав Губін.

Читайте також: Аграрії в 2013 році придбали техніки на майже $1 млрд - експерти

У той же час, за його словами, "ХТЗ" відмовився створювати спільне підприємство з виробництва комбайнів марки "ХТЗ" з білоруським заводом "Гомсельмаш".

"Ми вирішили, що СП має бути інноваційним. І якщо ми пропонуємо зернозбиральну техніку, то вона повинна продаватися не тільки в Україні", - додав Губін.

На брифінгу також було заявлено, що завод забезпечений контрактами до кінця року на випуск більш 2 тисяч тракторів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.