Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Нацбанк буде по-новому встановлювати офіційний курс гривні

Нацбанк буде по-новому встановлювати офіційний курс гривні

Категория: Новини / Економіка

Нацбанк буде по-новому встановлювати офіційний курс гривні

  • Нацбанк буде по-новому встановлювати офіційний курс гривні

    Фото: finance.obozrevatel.com

Національний банк України з 31 березня буде встановлювати офіційний курс гривні, виходячи з даних Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України.

Про це йдеться в постанові Нацбанку №194 від 26 березня.

«З 31 березня 2015 року офіційний курс гривні до іноземних валют та курсу банківських металів, щодо яких передбачено щоденне встановлення офіційного курсу, буде встановлюватися в кінці робочого дня і почне діяти з наступного робочого дня», - сказано в повідомленні.

Чинний порядок передбачає, що офіційний курс гривні встановлюється та оприлюднюється в середині робочого дня і діє з моменту його встановлення.

Читайте також: Національний банк може інфляцію знищити - Сологуб

«Також з 31 березня 2015 року розрахунок офіційного курсу гривні до долара США буде здійснюватися як середньозважене значення курсу гривні до долара США за всіма укладеними угодами з купівлі та продажу на умовах «тод», «том» і «спот» в день встановлення офіційного курсу за даними Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України», - повідомляє Нацбанк.

Новий порядок має полегшити використання офіційного курсу банками і суб'єктами господарювання при здійсненні облікових дій та інших операцій, що передбачають використання офіційного курсу, а удосконалений механізм його розрахунку забезпечить більшу відповідність офіційного курсу з реальними ринковими котируваннями гривні до іноземних валют та банківських металів, йдеться в постанові.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.