Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Українські кредитори зацікавлені в реструктуризації боргу - Яресько

Українські кредитори зацікавлені в реструктуризації боргу - Яресько

Категория: Новини / Економіка

Українські кредитори зацікавлені в реструктуризації боргу - Яресько

  • Українські кредитори зацікавлені в реструктуризації боргу - Яресько

    Фото: zn.ua

Приватні кредитори України підуть на реструктуризацію боргів, адже зацікавлені у фінансовій стабільності України.

Про це міністр фінансів України Наталія Яресько сказала в ході інтерв'ю на "5-му каналі" у вівторок ввечері, передає кореспондент Укрінформу.

"У портфелях приватних кредиторів (українські облігації - ред.) важливий момент. Вони зацікавлені (у реструктуризації боргу - ред.). Вони повинні співпрацювати з Україною, щоб досягти кращої збалансованості української фінансової системи, тоді б впливала на їх кредити, інвестиції. Я думаю, що наші кредитори позитивно думають. Очевидно, ці переговори будуть важкими, тому що кожен має свою точку зору, кожен купував ці кредитні облігації за різними цінами, мають різні фінансові інтереси. Але їх об'єднує бажання побачити Україну більш здоровою економічно і фінансово", - вважає міністр.

Читайте також: Росія хоче втрутитися в реструктуризацію українського боргу

Нагадаємо: Україна до травня має провести переговори про реструктурзацию боргу. Це є одним з структурних маяків програми з Міжнародним валютним фондом, без якого подальше фінансування України залишається під питанням.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.