Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Нафтогаз заборгував Укрнафті 3,75 мільярдів

Нафтогаз заборгував Укрнафті 3,75 мільярдів

Категория: Новини / Економіка

Нафтогаз заборгував Укрнафті 3,75 мільярдів

  • Нафтогаз заборгував Укрнафті 3,75 мільярдів

НАК «Нафтогаз України» заборгувала «Укрнафті» 3,75 мільярдів гривень за 10,1 мільярдів кубічних метрів природного газу, спожитого населенням за період 2006-2011 роки.

Про це йдеться у фінансовому звіті, опублікованому на сайті «Нафтогазу».

«Компанія оцінює своє зобов'язання перед «Укрнафтою» за спожитий населенням газ за період 2006-2011 роки за цінами, встановленими НКРЭКП на відповідні періоди в сумі 3 753 мільйони гривень за 10,1 мільярдів кубічних метрів природного газу», - наголошується в звіті.

У той же час повідомляється, що керівництво НАК не може достовірно оцінити суму потенційних збитків по цих зобов'язаннях, якщо такі можуть виникнути.

За даними звіту, борг виник із-за того, що протягом 2006-2011 роки між «Укрнафтою» і НАК не було укладено угоди на продаж газу. Також не було підписано угоду на зберігання газу між «Укрнафтою» і «Укртрансгазом». Проте «Укрнафта» зобов'язана продавати весь видобутий газ «Нафтогазу», що прописано в законодавстві України.

Читайте також: Коломойського прибрали з паливного тендеру на 37 мільйонів

«НАК заявив про своє право укладати угоди про продаж газу через суд. Оскільки споживання природного газу являє собою безперервний процес, а у населення є чинні угоди на постачання природного газу, підстав для переривання постачання газу немає», - поінформували в «Нафтогазі».

У той же час Укрнафта подала позов до суду, вимагаючи підвищити ціну на продаж газу, встановлену НКРЭКП.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.