Реєстрація    Увійти
Увійти

PayPal може прийти в Україну

Категория: Новини / Економіка

PayPal може прийти в Україну

  • PayPal може прийти в Україну

В Україні створили робочу групу з представників НБУ та експертів Deloitte (Україна), яка розробляє дорожню карту, щоб усунути перешкоди приходу найбільшої електронної платіжної системи PayPal в Україну.

Про це Укрінформу розповів директор департаменту корпоративних фінансів компанії Deloitte Олексій Аристов.

«Створена робоча група (до неї входять представники НБУ - ред.) з нашою участю, завдання якої-підготувати дорожню карту і усунути існуючі перешкоди появи PayPal, або аналогічних сервісів в Україні», - сказав Арістов.

За його словами, Deloitte вивчає юридичні питання та необхідність змін для гармонізації законодавства та підзаконних актів з відповідним регулюванням і директивами в країнах ЄС, практику роботи та взаємодії з регулятором подібних платіжних систем в інших країнах, вигоди як для економіки в цілому, так і для окремих галузей, а також супутні ризики та механізми управління ними.

Арістов стверджує, що компанія не переслідує комерційних інтересів в рамках даної цивільної ініціативи і не є офіційним консультантом, юристом або представником PayPal.

Читайте також: PayPal припинив обслуговування користувачів у Криму

«Усунення розривів і відставання у порівнянні з більш розвиненими країнами, є однією з необхідних умов розвитку бізнес-клімату в Україні. Ми розглядаємо PayPal, як символ сприятливих змін у фінансово-технологічної інфраструктури країни, що конкурує з іншими поважними гравцями цього ринку в рамках рівних і прозорих правил», - сказав представник Deloitte.

За результатами 2014 року PayPal обслуговував 162 мільйони активних рахунків в 203 країнах і забезпечив проведення розрахунків на суму понад 200 млрд доларів.

Компанія PayPal також виступає посередником між продавцем і покупцем, забезпечуючи надійність оплати платіжними картами VISA, MasterCard, American Express та інших платіжних систем.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.