Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Дельту від ліквідації хочуть врятувати два інвестора

Дельту від ліквідації хочуть врятувати два інвестора

Категория: Новини / Економіка

Дельту від ліквідації хочуть врятувати два інвестора

  • Дельту від ліквідації хочуть врятувати два інвестора

    Фото: zn.ua

Два інвестори претендують на передачу їм активів і пасивів "Дельта Банк".

Про це повідомляє прес-служба фінансового комітету Верховної Ради з посиланням на дані Фонду гарантування вкладів фізосіб, озвучені на спільній зустрічі членів комітету, Мінфіну, НБУ і ФГВФО.

"На сьогоднішній день є 2 заявки від приватних інвесторів для передачі їм активів і пасивів "Дельта Банку" - 3 квітня був останнім днем подачі заявок. Наскільки серйозними будуть пропозиції інвесторів, Фонду ще належить розібратися", - зазначив голова профільного комітету Сергій Рибалка.

Повідомляється, що серед заявок немає пропозицій від держави.

Раніше глава Фонду гарантування вкладів Костянтин Ворушилін, озвучував кілька варіантів - створення перехідного банку на базі "Дельти" або наявність приймаючого банку за пасивами та активами.

Він також заявляв, що через махінації в "Дельті" вкладникам повернуть не всі гроші (з 16,7 млрд грн гарантованих вкладів не виплатять 1 млрд грн). Зазначимо, що існує незаконна схема, коли великі вкладники незадовго до введення тимчасової адміністрації в банк дроблять свої внески на суми до 200 тис. грн, щоб отримати відшкодування від держави.

Читайте також: В Ощадбанку спростували переговори з Лагуном про порятунок "Дельти"

Нагадаємо, "Дельта Банк" Миколи Лагуна 3 березня 2015 року було віднесено НБУ до категорії неплатоспроможних.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.