Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Яресько хоче домовитися з кредиторами до візиту МВФ

Яресько хоче домовитися з кредиторами до візиту МВФ

Категория: Новини / Економіка

Яресько хоче домовитися з кредиторами до візиту МВФ

Україна домовиться з зовнішніми кредиторами про реструктуризацію зовнішнього боргу до чергового візиту місії Міжнародного валютного фонду, який має відбутися наприкінці травня.

Таке переконання висловила міністр фінансів Наталія Яресько на засіданні уряду, передає кореспондент Укрінформу.

«Наступну місію МВФ ми чекаємо в кінці травня, і крім того є ряд додаткових заходів і додаткових реформ, які ми повинні виконати. Тут нам треба, щоб коаліція підтримала нас у кожному з цих рішень. В тому числі, до наступного візиту МВФ ми чекаємо домовленості з нашими кредиторами стосовно зовнішнього боргу та реструктуризацію цих боргів. Ми чекаємо конструктивного підходу і того, що кредитори підуть на співпрацю з нами».

Читайте також: Яресько про "Укрексімбанку": Все дуже прозоро

Нагадаємо, представленої у Вашингтоні презентації Міністерства фінансів для кредиторів зазначалося, що Україна не погоджується з деякими принципами реструктуризацію свого зовнішнього боргу, запропонованими комітетом кредиторів.

Також 4 квітня 2015 року Кабінет Міністрів України затвердив перелік єврооблігацій, за яким Україна буде домагатися реструктуризації боргових зобов'язань. За рахунок реструктуризації Кабінет Міністрів розраховує досягти економії на зовнішніх платежах за борговими зобов'язаннями на суму близько $15 млрд.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.