Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Кличко їде на "серйозну" розмову до Яценюка

Кличко їде на "серйозну" розмову до Яценюка

Категория: Новини / Економіка

Кличко їде на "серйозну" розмову до Яценюка

  • Кличко їде на

    Віталій Кличко

Урядова заборгованість перед Києвом в 153 млн грн створює критичну ситуацію в столичних медичних закладах.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час засідання Київради, повідомляє прес-служба столичного голови.

"На сьогодні заборгованість уряду перед киянами за захищеними статтями становить 153 млн грн. В медустановах столиці склалася критична ситуація. Тому я зараз їду на зустріч до Прем'єра серйозно говорити про те, щоб уряд покрив цю заборгованість", - сказав Кличко.

За словами мера, урядова заборгованість наражає на смертельну небезпеку хворих, які потребують щоденному лікуванні.

"До мене звернувся департамент охорони здоров'я з тим, що по програмі "Здоров'я киян" заборгованість - 46 млн грн і 24 млн грн на гемодіаліз. 416 осіб з штучними нирками щодня повинні отримувати необхідні ліки, а заборгованість на сьогодні така, що постачальники цього препарату вже не дають ліки в кредит. Якщо ліків не буде, завтра 416 людей можуть померти через відсутність фінансування. 20 з них - переселенці з зони АТО", - зазначив Кличко.

Крім того, 18,5 млн грн - урядова заборгованість за інсулін. Критична ситуація склалася в лікарнях з виділенням коштів на харчування, де не вистачає 18,7 млн грн.

Читайте також: Кличко розповів про підвищення ціни на метро і електронний квиток

Заборгованість по зарплаті становить 5,2 млн грн. "Я з цими цифрами зараз їду за прем'єра. Сподіваюся, заборгованість, наявну перед киянами, ми зможемо погасити. Ми повинні вимагати, щоб гроші киян залишалися в Києві, щоб кияни могли себе фінансувати, зокрема і медичну галузь. Це питання невідкладний", - підкреслив мер.

До порядку денного сьогоднішньої сесії Київради внесли проект рішення про звернення до Кабміну щодо невідкладного внесення змін в Бюджетний кодекс щодо зарахування до доходів бюджету міста Києва податку на доходи фізичних осіб.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.