Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Україна з Італією домовилися відкрити нові автомаршрути

Україна з Італією домовилися відкрити нові автомаршрути

Категория: Новини / Економіка

Україна з Італією домовилися відкрити нові автомаршрути

На засіданні українсько-італійської комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень погодили відкриття трьох нових регулярних повідомлень: Пескара - Луцьк, Рим - Львів, Пескара - Львів. Ще п'ять маршрутів розглянуть пізніше.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

«7-8 липня в Римі відбулося засідання змішаної українсько-італійської комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. В результаті переговорів українсько-італійська змішана комісія погодила відкриття трьох нових регулярних повідомлень: Пескара - Луцьк, Рим - Львів, Пескара - Львів. Ще п'ять маршрутів домовилися розглянути і затвердити в процесі листування», - йдеться в повідомленні.

Українську делегацію очолив перший заступник міністра Володимир Шульмейстер. Главою італійської делегації виступив генеральний директор Генерального директорату автодорожніх і комбінованих перевезень Міністерства інфраструктури і транспорту Італії Енріко Финокки.

Сторони обговорили низку проблемних для перевізників питань, зокрема, переглянули існуючі регулярні пасажирські маршрути між Україною та Італією і погодили квоту дозволів на міжнародні вантажні перевезення в 2016 році.

За результатами переговорів сторони підтвердили намір розвивати перевезення та обмін товарами між двома країнами за рахунок дозволів для комбінованих перевезень та змішаних італійсько-українських рухомих складів.

«В умовах складної економічної ситуації в Україні інтермодальні перевезення можуть стати якщо не панацеєю, то точно потужним поштовхом для змін у галузі. Застосування комбінованих транспортних рішень (таких як залізниця, автодороги або море-автодороги) будуть сприяти розвитку всієї системи», - прокоментував домовленість заступник міністра.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.