Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » ФДМУ хоче заборонити продаж стратегічних підприємств дрібними пакетами

ФДМУ хоче заборонити продаж стратегічних підприємств дрібними пакетами

Категория: Новини / Економіка

ФДМУ хоче заборонити продаж стратегічних підприємств дрібними пакетами

  • ФДМУ хоче заборонити продаж стратегічних підприємств дрібними пакетами

    Ігор Білоус

Фонд держмайна ініціює заборону на дрібне дроблення, близько 5-10%, пакетів акцій стратегічних підприємств, присутніх в переліку на приватизацію в 2015 році, з метою їх продажу на фондових біржах.

Про це сказав голова Фонду державного майна України Ігор Білоус на брифінгу 9 липня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Заборона на дроблення пакета акцій і продаж дрібних пакетів. Ми говоримо про 5-10%, які фактично забиралися з пакету акцій стратегічних підприємств та продавалися на фондовій біржі до самого процесу продажу. Ми вважаємо, що цей процес збитковий для держави", - сказав Білоус.

За прогнозами голови ФДМ, відповідні зміни в закон до кінця липня можуть бути затверджені Радою.

"В даний час ці зміни в закон схвалено Кабінетом міністрів, і вони вже передаються в профільний комітет. Сподіваюся, що до кінця липня ми зможемо провести цю зміну в парламенті", - сказав Білоус.

Він також додав, що Фонд вже рухається за планом приватизації Одеського припортового заводу і Центренерго, і якщо зміни до закону не будуть внесені, то ФДМ буде змушений 5-10% акцій виставляти на біржі. На думку голови приватизаційного відомства, на сьогоднішній день ці біржі фактично не функціонують, і "ніяких інвесторів там немає", тому такий продаж недоцільна.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.