Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Екс-керівництво "Укртатнафти" звинувачують в підміні нафти

Екс-керівництво "Укртатнафти" звинувачують в підміні нафти

Категория: Новини / Економіка

Екс-керівництво "Укртатнафти" звинувачують в підміні нафти

  • Екс-керівництво

    Фото: firms.ksportal.net

Нове керівництво Кременчуцької філії "Укртатнафти" в результаті інвентаризації технологічної нафти на НПЗ, виявило повну відсутність належної для зберігання нафти сорту Urals і підміну її українською нафтою.

Про це "Економічній правді" повідомив керівник Кременчуцької філії "Укртатнафти" Віталій Величко.

"30 червня 2015 року, особисто, разом зі своїм заступником Галиною Петрової та начальником управління економічної безпеки центрального офісу Костянтином Сингаевским провели інвентаризацію технологічної нафти на Кременчуцькому НПЗ з відбором проб. За результатами аналізів (вміст сірки) виявлено практично повна відсутність належної для зберігання нафти сорту Urals (сірка від 1,5% і вище) і підміну її українською нафтою ", - заявив Величко.

Як відомо, Величко змінив на цьому посту Щербакова, який є кумом Олександра Лазорка, екс-керівника "Укртранснафти".

Нагадаємо, Лазорко був відсторонений наглядовою радою "Укртранснафти" ще 19 березня. На його місце призначили Юрія Мірошника. Це призвело до великого скандалу і початок конфлікту між Коломойським і владою.

20 березня Коломойський заявив, що Мірошник не буде проводити аудит в "Укртранснафті", а цим питанням займуться компанії "великої четвірки".

Цей конфлікт призвів до відставки олігарха з посади Дніпропетровського губернатора.

Як повідомлялося, 8 квітня наглядова рада "Укртранснафти" призначила Сукало т. в. о. керівника цієї компанії на чотири місяці.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.