Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Мінекології хоче дозволити приватну видобуток бурштину

Мінекології хоче дозволити приватну видобуток бурштину

Категория: Новини / Економіка

Мінекології хоче дозволити приватну видобуток бурштину

  • Мінекології хоче дозволити приватну видобуток бурштину

    Фото: thehz.ru

Міністерство екології та природних ресурсів пропонує надати можливість видобувати бурштин як державним, так і приватним підприємствам.

Про це заявила в четвер на брифінгу заступник міністра екології та природних ресурсів Світлана Коломієць, передає кореспондент Укрінформу.

"Ми, як міністерство, виступаємо за недискримінацію. Безумовно, ДП "Бурштин України" існує і має продовжувати існувати і працювати на повну потужність. Ні в якому разі ми б не радили забороняти роботу приватних структур", - сказала Коломієць.

Вона наголосила, що міністерство виступає проти дискримінаційних обмежень в цьому питанні, хоч стосовно права на видобуток бурштину існують різні думки.

"Дехто вважає, що видобуток бурштину повинна бути виключно функцією держави, лише державні підприємства повинні працювати там. Місцева влада наполягає на тому, що це (право - Ред.) повинно бути віддано комунальним підприємствам. І доходи від їх роботи повинні надходити виключно до місцевих бюджетів", - переконана заступник міністра.

Коломієць додала, що сьогодні Міністерство не бачить жодного власника ділянки, який розробляє бурштин. "Не буде з кого спитати за рекультивацію, приведення земель", - сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні в Україні нелегальний видобуток бурштину ведеться на Західній Україні, зокрема у Рівненській, Волинській та Житомирській областях.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.