Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » МВФ може надати Україні другий транш відразу після засідання 31 липня

МВФ може надати Україні другий транш відразу після засідання 31 липня

Категория: Новини / Економіка

МВФ може надати Україні другий транш відразу після засідання 31 липня

  • МВФ може надати Україні другий транш відразу після засідання 31 липня

    Фото: AP

Рада директорів МВФ проведе засідання про перегляд виконання Україною програми кредитування 31 липня, під час якого можливе виділення наступного траншу у розмірі $1,7 млрд.

Це підкреслив у четвер офіційний представник МВФ Джеррі Райс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Я можу сказати, що наступне засідання (Ради директорів МВФ – ред.) заплановано на 31 липня", - сказав він.

За словами Райс, відбудеться перегляд останніх дій України про виконання програми МВФ. "Крім того, звичайно, було б дуже важливо уникнути крутих поворотів у цій політиці (програми кредитування – ред.)", - підкреслив представник Фонду.

Відповідаючи на питання про можливість прийняття рішення на засіданні Ради директорів про виділення Україні наступного траншу, Райс зазначив, що "це можливо, якщо всі умови будуть виконані".

Що стосується реструктуризації державного боргу України, він зазначив, що позиція МВФ не змінилася. "Життєво важливо для України і її кредиторів досягти значного прогресу", - зазначив представник МВФ.

Він також підкреслив, що Фонд чекає результату в цьому питанні до 31 липня, коли збереться Рада директорів МВФ для розгляду питання по Україні.

Нагадаємо, на початку липня між представниками МВФ і владою України була досягнута домовленість, на рівні персоналу, щодо низки питань необхідних для завершення першого перегляду програми EFF. Результатом завершення перегляду програми стане виділення Україні траншу в розмірі 1,18 млрд SDR (близько $1,7 млрд).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.