Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Львівська тютюнова фабрика відхрестилася від контрабанди сигарет

Львівська тютюнова фабрика відхрестилася від контрабанди сигарет

Категория: Новини / Економіка

Львівська тютюнова фабрика відхрестилася від контрабанди сигарет

  • Львівська тютюнова фабрика відхрестилася від контрабанди сигарет

Підприємство «Львівська тютюнова фабрика» виступило з офіційною заявою, в якій заперечує свою причетність до контрабанди сигарет.

Звинувачення в цьому львів'янам висунув днями новий очільник Закарпаття Геннадій Москаль, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зважаючи на те, що «Львівська тютюнова фабрика» опинилася в епіцентрі суспільної уваги у зв'язку з подіями, які мали місце на території Закарпатської області, вважаємо своїм обов'язком повідомити громадськість про наступне: протягом усіх років нашої діяльності фабрика, у взаємодії з силовими структурами України веде системну роботу з виявлення контрафактної тютюнової продукції і всіляко сприяє в боротьбі з нелегальним виробництвом сигарет. Наприклад, ретельний моніторинг тютюнового ринку, який проводиться нашими фахівцями, дозволив правоохоронним органам викрити та припинити діяльність підпільної фабрики з виготовлення тютюнових виробів на території Сумської області. Свій товар вона маскувала під львівську марку. Разом з тим, масове виготовлення фальсифікованих тютюнових виробів з використанням марки сигарет і логотипів нашого підприємства має місце й за межами України. Одним з таких фактів стало гучне викриття іноземного підприємства, яке фігурувало в розслідуванні ГУ ГФС Волинської області за спробу незаконного вивезення через митний пост " Ягодин більше 10 млн. штук сигарет марки «JIN LING». Зазначений товар транзитом через територію України спрямовувався в країни Євросоюзу», - наголошується в заяві.

Істотно, що ця партія була виготовлена на одному з підприємств Молдови, проте пачку іноземні виробники протиправно візуалізували маркуванням львівського підприємства.

Таку популярність серед фальсифікаторів фабрика пояснює високою якістю своїх виробів, їх популярністю у споживачів.

Львів'яни «відхрещуються» від будь-яких схем контрабандних поставок сигарет на територію Євросоюзу і зазначають, що неодноразово зверталися до правоохоронних органів з проханням вжити відповідних заходів щодо виявлення недобросовісних виробників, оскільки фальсифікатори не тільки підривають ділову репутацію підприємства, але й економіку держави.

На підтвердження своєї законослухняності підприємство зазначає, що воно входить в топ-10 найбільших платників податків Львівщини. Тільки за перше півріччя цього року воно сплатило до державного та місцевих бюджетів всіх рівнів податків, зборів та загальнообов'язкових платежів на суму понад 140 млн грн.

Тут працевлаштовані близько 200 осіб, які отримують високу заробітну плату.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.