Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Економічне зростання можливе не раніше 2016 року - Прем'єр-міністр

Економічне зростання можливе не раніше 2016 року - Прем'єр-міністр

Категория: Новини / Економіка

Економічне зростання можливе не раніше 2016 року - Прем'єр-міністр

Зростання економіки України, яка зараз несе тягар війни, можливий не раніше 2016 року.

Це підкреслив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час прес-конференції в Києві в п'ятницю, передає кореспондент Укрінформу.

"Ми бачимо можливість для економічного зростання не раніше 2016 року", - сказав глава уряду.

У той же час він зазначив, що для цього необхідно прийняти пакет економічних реформ, які уряд вже підготував і навіть подав у парламент.

Читайте також: Уряд пропонує зменшити податки

Крім того, новий склад Верховної Ради повинен терміново прийняти закон про державний бюджет з урахуванням ситуації, в якій опинилася Україна. "Закон буде дуже і дуже складним. Бюджет буде напружений", - попередив Яценюк.

Він підкреслив, що на даний момент економіка України повністю залежить від війни". "Війна висмоктує з нас мільярди доларів, війна не дозволяє залучити жодного долара приватних інвестицій, війна провокує відтік депозитів і паніку на валютному ринку. Війна знищує економічний потенціал індустріальних регіонів країни, війна знищила інфраструктуру, в першу чергу, в Донецьку та Луганську. Війна вимагає мільярдів коштів для фінансування переселенців", - заявив Прем'єр-міністр.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.