Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Україна і Європейський інвестиційний банк підписали угоду на 400 мільйонів

Україна і Європейський інвестиційний банк підписали угоду на 400 мільйонів

Категория: Новини / Економіка

Україна і Європейський інвестиційний банк підписали угоду на 400 мільйонів

  • Україна і Європейський інвестиційний банк підписали угоду на 400 мільйонів

Україна і Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписали фінансову угоду про надання Україні 400 млн євро кредиту на розвиток муніципальної інфраструктури.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, підписи під угодою поставили віце-прем'єр, міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко та віце-президент ЄІБ Ласло Бараняй.

Нагадаємо, рішення про залучення позикових засобів було прийнято 8 липня цього року на засіданні Кабінету міністрів України. Як відзначали в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, завдяки цим коштам з'явиться можливість поліпшити якість застарілої інфраструктури житлово-комунального господарства і якість послуг, що надаються населенню. Також кошти планується спрямувати, зокрема, на централізоване і нецентралізоване тепло - і водопостачання, водовідведення, а також на підвищення енергоефективності будівель.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.