Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Порошенко, Яценюк і Яресько написали МВФ про наміри

Порошенко, Яценюк і Яресько написали МВФ про наміри

Категория: Новини / Економіка

Порошенко, Яценюк і Яресько написали МВФ про наміри

  • Порошенко, Яценюк і Яресько написали МВФ про наміри

Україна направила затверджене лист про наміри директору розпоряднику Міжнародного валютного фонду.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Артем Шевальов.

"Президент, Прем'єр-міністр, міністр фінансів і голова Національного банку України підписали Лист про наміри з Меморандумом про економічну і фінансову політику, за результатами першого перегляду розширеної програми фінансування Міжнародного валютного фонду, і направили його директору-розпоряднику МВФ", - написав Шевальов.

За його словами, уряд очікує, що рада директорів фонду вже найближчим часом зможе ухвалити рішення про виділення Україні чергового траншу за програмою (близько $1,7 млрд). Він зазначив, що ці кошти повністю підуть на зміцнення золотовалютних резервів НБУ.

Очікується, що рада директорів може відбутися вже 31 липня 2015 року.

Нагадаємо, на початку липня між представниками МВФ і владою України була досягнута домовленість, на рівні персоналу, щодо ряду питань необхідних для завершення першого перегляду програми EFF. Результатом завершення перегляду програми стане виділення Україні траншу в розмірі SDR1,18 млрд (близько $1,7 млрд).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.