Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Фонд держмайна обіцяє «бомбу» - аукціони з пониженням ціни

Фонд держмайна обіцяє «бомбу» - аукціони з пониженням ціни

Категория: Новини / Економіка

Фонд держмайна обіцяє «бомбу» - аукціони з пониженням ціни

  • Фонд держмайна обіцяє «бомбу» - аукціони з пониженням ціни

    Ігор Білоус

До кінця літа у Фонді держмайна України буде проведено ряд аукціонів з «голландському» методом.

Про це на «круглому столі» розповів голова Фонду державного майна України Ігор Білоус, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я думаю, що до кінця літа ви будете спостерігати продаж об'єктів за методом голландського аукціону. Це буде бомба в країні, де ми будемо намагатися продати об'єкти, які ми не могли продати протягом багатьох років», - зазначив Білоус.

За його словами, у цих аукціонах зможуть брати участь фізичні особи, які мають кошти і зацікавлені в придбанні окремих об'єктів. Кожен з них буде проходити перевірку спеціальної комісії за участю правоохоронних органів, у тому числі Служби зовнішньої розвідки.

Як відомо, в ході «голландського аукціону» на початку торгів оголошується найвища ціна на товар. Торг йде в бік зниження ціни до тих пір, поки один з покупців не оголосить про бажання придбати товар за останню названу ціну. Такий вид аукціонних торгів отримав широке поширення в Голландії (в першу чергу, як квітковий аукціон) саме в силу своїх особливостей - це оптовий аукціон з високим темпом торгу (дає можливість продавати до 600 лотів в годину).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.