Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Липецький Roshen все ж обіграв російських фіскалів

Липецький Roshen все ж обіграв російських фіскалів

Категория: Новини / Економіка

Липецький Roshen все ж обіграв російських фіскалів

  • Липецький Roshen все ж обіграв російських фіскалів

Арбітражного суду Липецької області РФ визнав незаконними відмову у відшкодуванні липецької фабриці Roshen 26 млн руб. ПДВ та донарахування їй більше 35 млн руб. податків.

Про це повідомляється на сайті суду.

«Суд, вивчивши представлені в матеріалах справи документи, заслухавши позиції сторін, ухвалив рішення про задоволення заявлених вимог і визнав незаконними рішення МИФНС (Міжрайонна інспекція Федеральної податкової служби. - Ред.) щодо найбільших платників податків в Липецькій області, зобов'язавши при цьому податковий орган відшкодувати Товариству з відповідного бюджету податок на додану вартість та усунути інші порушення, допущені податковим органом у відношенні ВАТ ЛКФ «Рошен», - йдеться в повідомленні.

Це рішення набуде чинності через місяць, втім, якщо не буде оскаржено в апеляційному порядку.

Нагадаємо, міжрайонна інспекція Федеральної податкової служби рішеннями від 2 жовтня 2014 року зобов'язала липецьку фабрику Roshen доплатити в бюджет за четвертий квартал 2014-го близько 35,5 млн рублів податку на додану вартість, пені та штрафів, а також відмовила підприємству у застосуванні податкового відрахування ПДВ за той же період і повернення 25,9 млн рублів.

У квітні Слідчий комітет РФ наклав арешт на майно Roshen в Липецьку.

У травні стало відомо, що Roshen в Липецьку звільняє працівників з-за падіння виробництва.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.