Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Нацрада реформ взявся за економічну стратегію

Нацрада реформ взявся за економічну стратегію

Категория: Новини / Економіка

Нацрада реформ взявся за економічну стратегію

  • Нацрада реформ взявся за економічну стратегію

    Петро Порошенко

Національна рада реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка у четвер розглядає питання економічної стратегії.

Про це інформує прес-служба глави держави.

"На засіданні Нацради реформ міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичюс представить концепцію економічних реформ. Президент назвав це бачення принципів розвитку економіки "ліберальним економічним маніфестом, який в повній мірі відповідає Коаліційній угоді та програмі дій Уряду", - йдеться в повідомленні.

Порошенко висловив побажанням, щоб Нацрада реформ відшукав "не самий простий, а самий правильний економічний рецепт". Крім того, він підкреслив фактор часу: "Цей шлях ми повинні не просто пройти прискореними темпами, а пробігти".

У прес-службі нагадали, що місяць тому Президент чітко формулював власне бачення економічної стратегії: економічна свобода плюс вивільнена, нічим не стримувана енергія українського підприємництва.

Світовим досвідом доведено, зазначив він, що країни, які дають своїм громадянам більше економічної свободи, досягають вищого рівня доходів та найкращих стандартів життя.

З найближчих кроків, що плануються, Порошенко висловив підтримку "дерегуляторной гільйотині", хоча, за його словами, "вона заводиться якось повільно", а також залучення міжнародного арбітражу для вирішення інвестиційних спорів, принаймні до наведення порядку в нашій судовій системі.

Президент також підкреслив, що економічна стратегія повинна бути зрозумілою всім українцям: "Завдання, що стоїть перед нами при розробці економічної стратегії, - чесно говорити з людьми, визнати, що ми можемо зробити і чітко це задекларувати і забезпечити, і те, що країна не може зробити, - також чесно сказати людям".

Порошенко піддав критиці нещодавно прийнятий Радою закон про реструктуризацію кредитів в іноземній валюті. Депутати, зазначив він, приймали цей документ, керуючись популізмом: "Політична кон'юнктура, особливо зараз, перед місцевими виборами, позначається".

Він заявив, що нові обіцянки, з'явилися замість Компартії і прикриваються не червоним, а національним прапором, "не повинні мати місця в нашій коаліції. Ми повинні діяти згідно з положеннями нашої Коаліційної угоди".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.