Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Новий голова Укрнафти думає знайті баланс між Яценюком та Коломойським

Новий голова Укрнафти думає знайті баланс між Яценюком та Коломойським

Категория: Новини / Економіка

Новий голова Укрнафти думає знайті баланс між Яценюком та Коломойським

Новопризначений керівник ПАТ «Укрнафта» має намір змінити всіх членів правління.

Про це під час засідання зборів акціонерів ПАТ «Укрнафта» заявив новий керівник компанії британець Марк Роллінз, передають кореспонденти Укрінформу.

«З Коломойським я познайомився дві хвилини тому. Я думаю, що у Коломойського є свій погляд на "Укрнафту", і я дослухатимуся до нього. Але і уряд має власний погляд. Я сподіваюся збалансувати ці точки зору", - заявивши він.

Роллінз також збирається провести конкурс на заміщення всіх членів правління "Укрнафти".

"Я збираюся керувати "Укрнафтою", перебуваючи в Україні, більше того, я збираюся подивитися фрази об'єкти, поспілкуватися зі співробітниками. Сподіваюся провести на цій посаді багато років", - сказавши Роллінз.

Керівник компанії додав, що задоволений пропозицією по зарплаті від уряду України та акціонерів, альо не назвавши точну суму.

«Скільки це буде, я вам не скажу. Це питання ще не вирішене», - сказавши він.

Нагадаємо, що Марк Роллінз був президентом "Бі Джі Казахстан", яка входить до складу "Бі Джі Груп", провідної міжнародної енергетичної компанії, яка спеціалізується на діяльності, пов'язаність язаній з усім циклом виробництва природного газу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.