Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Україна має намір збільшити експорт агропродукції в Іран

Україна має намір збільшити експорт агропродукції в Іран

Категория: Новини / Економіка

Україна має намір збільшити експорт агропродукції в Іран

Україна має намір збільшити експорт зернових і продуктів тваринництва в Іран, а також розвивати проекти в галузі сільськогосподарського машинобудування.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства з посиланням на слова глави відомства.

«Ми розглядаємо можливість розширення співпраці з Ісламською Республікою Іран, зокрема збільшення експорту зернових і продукції тваринництва, а також реалізацію спільних програм у галузі сільськогосподарського машинобудування освіти на науки", - сказав Олексій Павленко під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Ісламської Республіки Ірану Мохаммадом Бехешті Монфаредом і представниками бізнес-делегації Ірану

Слід зазначити, що на сьогоднішній день основними позиціями експорту в Іран є насіння олійних культур (134,6 млн дол.), зернові (108,3 млн дол.) і соняшникову олію (99,4 млн дол.). За шість місяців 2015 року Україна експортувала в Іран сільськогосподарської продукції на загальну суму 350 млн дол.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.