Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » В Ощадбанку заявляють про зростання доходу від операційної діяльності

В Ощадбанку заявляють про зростання доходу від операційної діяльності

Категория: Новини / Економіка

В Ощадбанку заявляють про зростання доходу від операційної діяльності

Прибуток від операцій Ощадбанку збільшилась порівняно з 1 липня минулого року майже в 4 рази і складає 6 мільярдів гривень.

Чистий процентний дохід банку в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшився на 22,5% і становить 3,8 млрд грн, чистий комісійний дохід збільшився на 17,3% і складає 0,7 млрд грн, повідомили в прес-службі фінустанови.

Дохід від операційної діяльності Ощадбанку збільшився в 2,2 рази - до майже 8 млрд грн, а загальні адміністративні витрати і витрати на утримання персоналу (операційні витрати) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли на 3%.

У банку нагадали, що на тлі кризи, погіршення фінансового становища клієнтів і контрагентів Ощадбанку та зниження їх здатності обслуговувати зобов'язання негативно вплинули на стан фінустанови.

«З метою максимального нівелювання впливу дестабілізуючих факторів протягом шести місяців поточного року банк провів формування резервів на суму 8,8 млрд грн. Формування значного обсягу резервів пов'язано з наступними факторами: погіршення якості активів унаслідок девальвації гривні щодо іноземних валют, погіршення якості активів у зоні АТО, оголошення технічного дефолту окремими державними підприємствами, які знаходяться в стадії реструктуризації боргу і є клієнтами Ощадбанку, і зниження уповноваженими рейтинговими агентствами їх кредитних рейтингів. Як наслідок, за підсумками діяльності шести місяців поточного року банком отримано негативний фінансовий результат в сумі 2,8 млрд грн», - констатували в банку.

В той же час там зазначили, що завдяки «систем раннього попередження» банк навіть в кризові періоди забезпечив не тільки виконання показників ліквідності у відповідність з нормативними вимогами НБУ, але і приріст ресурсної бази. «На 01.07.2015 р. значення нормативу достатності (адекватності) регулятивного капіталу склало 15,95%, що на 5,95 в. п. вище, ніж передбачають вимоги НБУ, і на 6,92 в. п. вище, ніж по банківській системі України», - відзначили в Ощадбанку і додали, що з початку 2015 року фінустанова демонструє позитивну динаміку залучення коштів клієнтів.

«Більше половини клієнтів готові розміщувати кошти на півроку-рік. У нинішніх умовах це довготривала інвестиція», - сказав голова правління банку Андрій Пишний.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.