Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Білорусь і Україна відкривають нові торгово-економічні перспективи - Зубко

Білорусь і Україна відкривають нові торгово-економічні перспективи - Зубко

Категория: Новини / Економіка

Білорусь і Україна відкривають нові торгово-економічні перспективи - Зубко

  • Білорусь і Україна відкривають нові торгово-економічні перспективи - Зубко

    Геннадій Зубко

Нові аспекти взаємин у транспортній інфраструктурі України та Білорусі стали темою обговорення російсько-українських робочих груп.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

"Всі питання, які обговорювалися під час засідань робочих груп, і все, що відображено в протоколі, дасть нам можливість побачити нові аспекти взаємин у транспортній інфраструктурі. Перспективні напрямки нашої співпраці - промисловий комплекс, локалізація виробництва білоруського машинобудування на українській території і створення спільних підприємств в Білорусі", - наголосив Зубко.

Він зазначив, що одна з програм реформування України - це регіональний розвиток.

"Тому ми не випадково провели нашу комісію в Чернігові. Дуже важливо, щоб регіони могли контактувати безпосередньо і налагоджувати співпрацю без посередників", - сказав віце-прем'єр-міністр.

Він також заявив, що Україна сьогодні зробила безпрецедентні кроки у напрямку лібералізації портових зборів і спрощення всіх процедур.

"Ми розраховуємо на вихід білоруських вантажопотоків в українські порти", - наголосив Зубко.

Серед інших напрямків співпраці - ряд технічних питань двосторонніх відносин у частині енергетичного машинобудування, транспортної інфраструктури нафти і газу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.