Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Україна більше буде торгувати з Білоруссю за гривні

Україна більше буде торгувати з Білоруссю за гривні

Категория: Новини / Економіка

Україна більше буде торгувати з Білоруссю за гривні

  • Україна більше буде торгувати з Білоруссю за гривні

Можливості використання гривні в торгівлі між Україною та Білоруссю будуть розширені на прохання білоруської сторони.

Такої домовленості досягнуто за підсумками 23-го засідання Міжурядової змішаної українсько-білоруської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва в Чернігові, повідомляє Урядовий портал.

"Можливості використання гривні в торгівлі між Україною та Білоруссю будуть розширені на прохання білоруської сторони. Відповідна домовленість була зафіксована в протоколі за підсумками 23-го засідання Міжурядової змішаної українсько-білоруської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва", - йдеться в повідомленні.

Українську делегацію на засіданні представляв співголова комісії, віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

«За результатами переговорів ми звернулися в НБУ з низкою пропозицій, які допоможуть спростити і оживити торгівлю між нашими двома країнами, і вже прийшли до позитивного вирішення. Україна і Білорусь будуть використовувати для двосторонніх розрахунків не іноземну валюту, зокрема долар, а гривню», - наголосив Зубко.

Також Україна і Білорусь досягли домовленості про розгляд питання про відновлення постачань електроенергії між двома країнами. А ще - здійснення транзиту української електроенергії через Республіку Білорусь. Відповідні консультації будуть проведені вже найближчим часом.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.