Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Dragon Capital погіршила прогноз падіння ВВП України

Dragon Capital погіршила прогноз падіння ВВП України

Категория: Новини / Економіка

Dragon Capital погіршила прогноз падіння ВВП України

Інвестиційна компанія Dragon Capital переглянула прогноз падіння реального ВВП України на 2015 рік у бік погіршення з 8,5% до 12%, що нижче офіційного прогнозу Нацбанку, який становить 9,5%.

Про це Укрінформу повідомила головний економіст Dragon Capital Олена Бєлан.

"Беручи до уваги глибину економічного спаду з початку року, який виявився гірше наших очікувань, ми знизили нашу оцінку падіння реального ВВП в 2015 р. з - 8,5% до -12,0% р/р.", - зазначила вона.

За словами Бєлан, початкове відновлення економіки буде проходити повільніше, ніж після попереднього кризи 2008-2009 рр. і економіка України в 2016 році покаже зростання всього на 1%.

"Основним чинником скорочення ВВП майже на 15% у 2009 році було зменшення зовнішнього попиту, який швидко відновився і викликав V-подібне відновлення української економіки у вигляді зростання ВВП на 4-5% в 2010-2011 рр. Зараз світова економіка росте помірними темпами, тому економічне зростання в Україні, найближчим часом, буде тісно пов'язаний з досить обмеженими внутрішніми ресурсами. З урахуванням цього, ми очікуємо, що зростання реального ВВП в 2016 р. складе +1,0% р/р.", - заявила Бєлан.

Макроекономіст вважає, що в майбутньому вітчизняна економіка може випробувати могутній розворот, оскільки інтерес до України з боку іноземних інвесторів зростає.

Білан зазначила, що для матеріалізації цього інтересу необхідна макроекономічна стабілізація, прогрес у структурних реформах і якась визначеність щодо збройного конфлікту на Донбасі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.