Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У Росії закінчуються гроші на терористів — Міжнародний центр досліджень

У Росії закінчуються гроші на терористів — Міжнародний центр досліджень

Категория: Новини / Економіка

У Росії закінчуються гроші на терористів — Міжнародний центр досліджень

31.07.2015 Переглядів: 510 Володимир Перекопський
У Росії закінчуються гроші на терористів — Міжнародний центр досліджень Економіка
Tweet

Через падіння ціни на нафту й війни на Донбасі у Росії виникли серйозні економічні проблеми, у зв'язку з чим фінансування терористів «ДНР» і «ЛНР» буде істотно скорочуватися.

Про це сказано в аналітичній публікації, яка була підготовлена Міжнародним центром перспективних досліджень, передає OnPress.info.

«Падіння ціни на нафту підвищить вартість російської агресії проти України та послабить російську економіку. Зменшення кількості нафтодоларів позначиться на соціально-економічному становищі російських громадян і матеріально-технічне і військове забезпечення бойовиків ДНР і ЛНР», — вважають аналітики.

Так само в статті вказується, що у Москви можуть виникнути серйозні проблеми в регіонах.

«У стратегічному плані Москва має таку кількість внутрішніх викликів — від не модернізованої економіки до авторитарної політичної системи — тактичні дипломатичні перемоги (зокрема, особливий статус Донбасу, — ред.) поки що ні в якій мірі їх не компенсують», — сказано в статті.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.