Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » МВФ допоможе Україні і у випадку заморожування боргів - Лагард

МВФ допоможе Україні і у випадку заморожування боргів - Лагард

Категория: Новини / Економіка

МВФ допоможе Україні і у випадку заморожування боргів - Лагард

  • МВФ допоможе Україні і у випадку заморожування боргів - Лагард

    Крістін Лагард. Фото: NICHOLAS KAMM/AFP/Getty Images

Навіть в разі введення Україною мораторію на виплату частини державного боргу, Міжнародний валютний фонд все одно буде фінансово підтримувати країну.

Про це в середу на прес-конференції у Вашингтоні заявила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми маємо спеціальну політику кредитування (Lending-into-Arrears Policy), що дозволить нам підтримувати Україну навіть в цій ситуації», - сказала Лагард.

У той же час вона висловила сподівання, що Україні вдасться домовитися про реструктуризацію боргу і не доведеться вводити мораторій на зовнішні виплати. «Якщо домовитися не вдасться, існує законодавчий спосіб введення мораторію. Втім, ми сподіваємося, що цього вдасться уникнути», - зазначила директор-розпорядник МВФ.

Лагард зазначила, що в процесі переговорів з приватними власниками українського державного боргу намітився прогрес. «Українська влада перебуває в постійному, хоч і складному діалозі з приватними власниками державного боргу. Нас радує, що в переговорах останнім часом намітився прогрес, і ми сподіваємося, що так буде тривати і надалі», - підкреслила вона.

Директор-розпорядник МВФ додала, що керівництво МВФ бачить бажання української влади «змінити обличчя країни». «Ми вже тривалий час співпрацюємо з Україною і бачимо політичну волю змінити обличчя України, незважаючи на військові проблеми і проблеми в області безпеки, на східному кордоні держави. Політики розуміють, що для відновлення економіки і стабільності потрібно діяти на всіх фронтах: проводити фіскальні, структурні реформи, боротися з корупцією. Ми бачимо, що з цим потроху справляються», - підсумувала Лагард.

У той же час вона заявила про наявність в Україні «сил, які прагнуть дестабілізувати країну».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.